Dlaczego Organic Life

 

Jeśli zastanawiasz się nad tym właśnie, czy przyłączyć się do firmy ORGANIC LIFE i podjąć z nimi współpracę, to spróbuję Cię tym wpisem przekonać, że warto.

Wiesz zapewne tak samo dobrze jak ja, że firm działających w sprzedaży bezpośredniej jest dużo, bardzo dużo, w różnych dziedzinach. Dla mnie mlm był od zawsze tematem interesującym, między innymi ze względu na swój model biznesowy.

Śledząc jednak ten rynek (może nie zawsze z należytą uwagą, ale jednak) nie mogłem jakoś trafić na produkt/firmę, która mnie przekona do siebie.

Próbowałem pewnych rzeczy, z mniejszym lub większym powodzeniem, ale nie czułem, żeby to było coś, w co chcę się mocniej zaangażować.

Jak więc doszło do tego, że podjąłem współpracę z ORGANIC LIFE. Po kolei.

 

  1. Aplikacja TopNetwork – jest to system marketingowy stworzony przez dwóch marketerów Wojciecha Wesołowskiego i Pawła Grzecha, który w znacznym stopniu ułatwia start w ORGANIC LIFE i  wręcz fenomenalnie pomaga w promocji tej firmy. Zawiera mnóstwo szkoleń, wskazówek i pokazuje krok po kroku, co i jak należy robić, jak zacząć. W zasadzie większość rzeczy robi za mnie automatycznie i jest to jeden z powodów, dlaczego „w to wszedłem„.

  2. Biokosmetyki – ORGANIC LIFE jest producentem dermokosmetyków – biokosmetyków. Zasadą tej firmy jest tworzenie kosmetyków inspirowanych naturą, bez szkodliwych substancji i sztucznych składników. Są to kosmetyki także odpowiednie dla Vegan, zawierają w sobie tzw. fitoregulatory. Szerzej i dokładniej o tym, czym jeszcze jest i co robi OL dowiesz się z tego filmu

  3. Niskie wymogi zakupowe – kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji, były dla mnie tzw. wymogi zakupowe. Nie wiem, czy się orientujesz, ale w wielu firmach MLM, musisz co miesiąc wydać określoną kwotę pieniędzy na tzw. próg zakupowy. W ORGANIC LIFE wynosi on 25 PCB, czyli ok 60 – 100 PLN. Tyle i tylko tyle, wynosi wymagalny miesięczny obrót. I Tu widzę jak do tej pory największą różnicę, żadne abonamenty na 400 – 700 PLN, kupujesz sobie jeden, czy 2 kosmetyki w miesiącu i masz spełniony wymóg zakupowy. Inna sprawa, że te produkty są naprawdę świetne, więc myślę, że nie tyle musisz je kupić, co chcesz je kupić.


  4. Bardzo przystępne ceny – to było chyba największe zaskoczenie, do tej pory spotykałem się raczej z tym, że w mlm ceny są KILKUKROTNIE wyższe od cen w sklepach kosmetycznych, drogeriach, czy supermarketach. Byłem więc bardzo mile zaskoczony, jak popatrzyłem w jakich cenach oferowane są te produkty na rynku, są to naprawdę porównywalne ceny z innymi, podobnymi jakościowo produktami. Popatrz zresztą tutaj i porównaj.


  5. Rynek wart 15 mld PLN – Rynek BIOkomsetyków, BIOproduktów jest w tej chwili absolutnie na fali wznoszącej. Wg opinii wielu ekspertów będzie się rozwijał dynamicznie przez wiele lat. To pozwala na zbudowanie trwałego, stabilnego, długoterminowego biznesu w tej branży. Skoro więc jest rynek, jest dobry produkt, jest zapotrzebowanie, to dlaczego nie spróbować ? Na co mam czekać ?


  6. Last but not least jak mówią – jest to produkt polski z nad Wisły. To też do mnie przemawia. Po co mam szukać za granicą, skoro mamy polską firmę, z polskim produktem, polską myślą technologiczną ? Zaufałem im i wierzę, że się nie zawiodę. Nie robię tego na miesiąc, czy rok, robię to z myślą o stworzeniu długofalowego biznesu na lata, a może nawet pokolenia.

Pytanie do Ciebie, czy chcesz dołączyć do mnie i pracować ramię w ramię ?

Kliknij w link poniżej, aby się zarejestrować, a poprowadzę Cię za rękę u mego boku ku lepszej przyszłości.