Opinia o książce „Pomysł do wynajęcia”, autor Sławek Muturi (praca zbiorowa)

pomysl-do-wynajeciaPomysł do wynajęcia to kolejna książka, którą ostatnio przeczytałem. Bardzo ciekawa dla osób chcących zająć się inwestowaniem w nieruchomości.

Trudno to nazwać co prawda książką, choć ma ona jej formę, to jest to raczej luźny zbiór opowiadań osób z różnych miast Polski i nie tylko, którzy zapragnęli podzielić się swoim sposobem inwestowania w nieruchomości i w ten sposób spróbować osiągnąć tzw. wolność finansową.

Znajdziemy tu historię ludzi od 18 do prawie 60 lat, posiadających od jednego do kilkudziesięciu mieszkań na wynajem.

Dla niektórych to początek przygody z rynkiem mieszkań, dla innych doskonały, przynoszący profity biznes.

Co ciekawe, większość osób, które dzielą się swoimi historiami rozpoczęła przygodę z nieruchomościami przez przypadek, od przypadkowo, lub szczęśliwie nabytego lub odziedziczonego mieszkania.

Książkę czyta się szybko, także dlatego, że nie jest pisana skomplikowanym językiem, jak wspomniałem na początku, jest to praca zbiorowa kilkudziesięciu osób, poddana lekkiej korekcie.

Książkę polecam, wszystkim tym, których interesuje inwestowanie w nieruchomości, czy to mieszkania na wynajem, czy lokale usługowe.

Wiele z podanych w niej przykładów może stanowić świetną inspirację, aby zacząć działać i zrobić pierwsze kroki na drodze budowania wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości.

This entry was posted in Recenzje. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>